Profesjonalne Systemy Alarmowe, CCTV
Alarmy Częstochowa
 
 
NASZA OFERTA / TELEWIZJA PRZEMYSŁOWA

 > SYSTEMY ALARMOWE
 >
KONTROLA DOSTĘPU
 >
TELEWIZJA     PRZEMYSŁOWA
 >
DOMOFONY I
    VIDEODOMOFONY

 > SIŁOWNIKI DO BRAM
 >
INSTALACJE
    PRZECIWPOŻAROWE

 > INSTALACJE
    TELEFONICZNE I     ANTENOWE

Monitory CCTV - Monitor LCD TFT + tuner TV

 

Monitor 14" kolorowy LCD TFT z
tunerem TV


LCD-TFT - to kolorowy monitor 14" z wbudowanym tunerem do odbioru kanałów telewizji naziemnej. Monitor ze względu duże możliwości obsługi sygnałów A/V i dodatkowym głośnikom, możemy uznać za urządzenie multimedialne. Monitor oprócz wyświetlania obrazów z urządzeń CCTV również może być wykorzystywany do pracy z zestawami komputerowymi - jako typowy monitor do PC.

Poniżej w tabeli parametry tunera.

 

 Dane techniczne monitora
 Nazwa
GM8133TM
 LCD
15,0 TFT LCD
 Kontrast
400 cd/m2
 Przewidywany czas pracy
50000 godzin
 Kąt widzenia w poziomie
170 stopni
 Kąt widzenia w pionie
170 stopni
 Parametry wejścia PC
Częstotliwość pozioma 30-70kHz
Częstotliwości pozioma 60-75Hz
 Rozdzielczość
1024 x 768 (zalecana 1024 x 768/60Hz)
 Format wideo
PAL-B/G/H, PAL-I, PAL-D, NTSC-M
Parametry tunera
 Format wideo
PAL-B/G, PAL-D/K, PAL I
 Pamięć stacji
100
 Gniazdo antenowe
75 om
 OSD
TAK
 Zasilanie
DC12V / 50W
 Wymiary
330 x 330 x 40 mm
 Wyposażenie dodatkowe
Pilot zdalnego sterowania

 

Monitor LCD TFT posiada wejście monitorowe - w zestawie znajduje się odpowiedni przewód (wtyk D-SUB15 męski/wtyk D-SUB15 męski) do podłączenia monitora do komputera PC lub innego urządzenia np. rejestratora z wyjściem VGA. Do kolejnego wejścia Video (CVBS) możemy podłączyć dowolne urządzenie wideo (całkowity sygnał wizji) tj. rejestrator, kamera, DVD, tuner satelitarny, magnetowid itp. Monitor posiada również osobne wejście S-Video.

 

Podczas pracy w trybie VGA lub podłączeniu sygnału video do wejścia S-VIDEO - uzyskujemy obraz najwyższej jakości. Na złączu Video (CVBS) - jakość jest porównywalna z jakością zwykłego monitora CRT. Urządzenie posiada dwa niezależne MENU. Pierwsze pozwala na konfigurację pracy w trybie VGA, drugie na ustawienie parametrów pracy w trybie odbiornika telewizyjnego. Monitor posiada wbudowane głośniczki (brzmią nadzwyczaj dobrze), oraz dużą ilość wejść i wyjść AUDIO. Bardzo dobrze opracowany został sposób sterowania tymi wyjściami. Bogate wyposażenie sprawia, że podłączenie do urządzeń zewnętrznych jest proste i szybkie.

 

Do monitora dołączony jest: przewód (wtyk Mały Jack Stereo/wtyk Mały Jack Stereo), który wpinamy do wejścia oznaczonego PC-in - służy do wprowadzenia sygnału Audio Stereo. Natomiast podłączenie do wyjścia LINE OUT, powoduje przelot sygnału audio z PC-in i możliwość regulacji natężenia dźwięku w menu monitora. Niezależnie, na tym wyjściu i głośniczkach monitora. Z kolei podłączenie się do wyjścia WOOF Out powoduje jedynie wyłączenie głośniczków wmontowanych w monitor, z zachowaniem powyższych ustawień. Monitor posiada również wbudowany tuner do odbioru kanałów telewizji naziemnej.

 
PHU INTELDOM, ul. Kościelna 39, 42-282 Kruszyna, powiat Częstochowa
tel. (34) 320-23-10, (34) 362-70-73, tel.kom. 0603-352-097, 0606-631-145
e-mail: biuro@alarmyinteldom.pl