Profesjonalne Systemy Alarmowe, CCTV
Alarmy Częstochowa
 
 
NASZA OFERTA / TELEWIZJA PRZEMYSŁOWA

 > SYSTEMY ALARMOWE
 >
KONTROLA DOSTĘPU
 >
TELEWIZJA     PRZEMYSŁOWA
 >
DOMOFONY I
    VIDEODOMOFONY

 > SIŁOWNIKI DO BRAM
 >
INSTALACJE
    PRZECIWPOŻAROWE

 > INSTALACJE
    TELEFONICZNE I     ANTENOWE

Rejestratory cyfrowe - Rejestrator VideoGuard VG516C

 


Rejestrator VG516C, LAN Triplex HDD200GB 16 wejść


Rejestratory VideoGuard serii VG 516 są zintegrowanymi cyfrowymi urządzeniami CCTV służącymi do kompleksowego sterowania i zarządzania rozbudowanych systemów telewizji przemysłowej również poza siedzibą monitorowanego obiektu.

 

Model VideoGuard VG516 obsługuje 16 kamer w systemie. Istnieje możliwość łączenia rejestratorów, a tym samym możliwość rozbudowy i zarządzania większymi systemami obsługującymi nawet do 256 kamer. Rejestrator może być sterowany z zewnątrz i w zależności od typu posiada wbudowaną nagrywarkę CD/RW. Wszystkie urządzenia serii VG 516 posiadają menu w języku polskim i pracują w trybie tripleks, co pozwala użytkownikowi na jednoczesny podgląd "live" jak i odtwarzanie wcześniej nagranego materiału przy równoczesnym zapisie zdarzeń na dyskach twardych urządzenia i bezpośredniej pracy w sieci. Nagrany materiał zabezpieczany jest unikalnym znakiem wodnym potwierdzającym autentyczność zapisu.

 

Rejestrator wykorzystuje najnowszą wersję kompresji M-JPEG. Cyfrowy zapis na wbudowanych jak i współpracujących zewnętrznych dyskach HDD umożliwia szybki i łatwy dostęp do nagranego materiału zapisywanego z prędkością 50 kl/s dla całego systemu (PAL). Praca VG 516 z ustawieniem maksymalnych parametrów pozwala na miesięczną archiwizację zdarzeń już przy dyskach o pojemności 600 GB.

Zalety urządzenia: niezależny system operacyjny, kompatybilność z aplikacjami Windows, pre-alarm, rozbudowana detekcja ruchu, intensyfikacja nagrania oraz szereg typowych funkcji nowoczesnego cyfrowego multipleksera.

 

Niewątpliwą zaletą VG 516 są jego właściwości pracy z urządzeniami zewnętrznymi jak i szeroko rozumianej pracy w sieci. Użytkownik obsługujący rejestrator ma do dyspozycji dwa porty USB pozwalające na podłączenie urządzeń zewnętrznych takich jak HDD, DVD-R/W, ThumbDrive. Również za pośrednictwem portów USB, jak i bezpośrednio z płyty CD-R można dokonać konfiguracji i modyfikacji oprogramowania urządzenia.

Kontrolę nad pracą wszystkich modeli można sprawować za pośrednictwem klawiatury zewnętrznej (RS-485), komputera klasy PC z wykorzystaniem aplikacji kompatybilnych z Windows przez sieć Ethernet, LAN jak i Internet.

 

Nowoczesne oprogramowanie DynaRemote jest integralnym stałym elementem urządzenia i nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania. Jednocześnie z DynaRemote może pracować 5 niezależnych użytkowników.

Zaprogramowane opcje pozwalają na wysyłanie na wskazany adres e-mail informacji wraz z obrazem z konkretnego zdarzenia alarmowego- ta sama możliwość dotyczy również telefonu komórkowego. Oddzielna aplikacja sieciowa DynaAlert, zarządzająca zdarzeniami alarmowymi, na bieżąco wysyła wszystkie informacje o zaistniałych sytuacjach alarmowych z pełną ich charakterystyką pod wskazany adres-może to być np. stacja monitoringu. Aplikacja zdalnego dostępu przez sieć pozwala również na zgrywanie zapisanych obrazów wraz z zapisanym dźwiękiem, które odtwarzamy w zwykłym programie Media Player. Wszystkie zapisane dane posiadają unikalne cyfrowe znaki (sygnatury) pozwalające na weryfikację autentyczności zapisu. Na nagranej płycie CD dołączany jest oddzielny plik z danymi tekstowymi w pełni charakteryzującymi zapisany materiał: data, czas, kamera itd.

 

 Dane techniczne
 Nazwa
VG516C,LAN, TRIPLEX,HDD 200GB,16we
 Liczba wejść wideo (gniazda typu BNC)
16
 Liczba wejść audio (gniazdo typu RCA)
1
 Liczba wyjść wideo (gniazdo typu BNC)
1 + 1 dodatkowe wyjście na monitor alarmowy
 "Przelot"
tak
 Rozdzielczość wyświetlania w systemie PAL
Pełny ekran 720*576
 Rozdzielczość nagrywania w systemie PAL
Pełny ekran 720*288
 Liczba różnych podziałów ekranu
8
 Kompresja
MJPEG
 Prędkość zapisu
50 klatek/sekundę
 Sposób rejestracji
multiplekser
 Intensyfikacja nagrywania
nie
 Detekcja ruchu sensor/ obraz
tak/tak
 Blokada klawiatury
nie
 Hasło
tak
 Zoom cyfrowy x2
tak
 Regulacja parametrów obrazu
Nasycenie, jasność, kontrast
 Data, czas
tak
 Złącze RS
RS485
 Tryb nagrywania
Ręczny, alarmowy, zewnętrzny (czujniki, detekcja), harmonogram
 Złącze alarmowe
Wejście - TTL (poziom wysoki 5V, poziom niski 0V) wyjście - typu NO
 Lista zdarzeń alarmowych
tak
 Moduł sieciowy
tak
 Liczba HDD w kieszeni / wewnątrz  obudowy/max pojemność dysku [GB]
1/1/250
 Nagrywarka CD-RW
Combo CD-RW
 Przeglądanie materiałów archiwalnych
 na innym urządzeniu
tak (PC)
 Zasilanie
AC 230V
 Wymiary
432 x 44 x 400 mm
 Dysk
200GB + IDE, UDMA 66 (i wyższe)
 Złącze alarmowe
tak
 Detekcja obrazowa
tak (siatka 16x12 punktów. Regulacja czułości) 2 tryby ustawień nocny/dzienny
 
PHU INTELDOM, ul. Kościelna 39, 42-282 Kruszyna, powiat Częstochowa
tel. (34) 320-23-10, (34) 362-70-73, tel.kom. 0603-352-097, 0606-631-145
e-mail: biuro@alarmyinteldom.pl